Termín Vašej svadby sa blíži ... šaty, oblek, kytica, hostia, oznámenia, zákusky. Pozývame Vás na predsvadobnú vybavovačku, na ktorú budete mať tie najkrajšie spomienky. Lebo vďaka nim viete, kedy ste boli šťastní.

Ako prebieha ochutnávacia jazda?

 • 1.Dôležitý je čas - Ste zábudliví alebo si nechávate všetko na poslednú chvíľu? Nám to nevadí, stačí, ak k nám prídete najneskôr 2,5 týždňa pred termínom hostiny.
 • 2. Odvoz alebo staré dobré MHD - Chceme, aby ste si to užili, tak si vybavte kamaráta šoféra. Nie je nič horšie, ak má rozhodovať len jeden.
 • 3. Miesto - Vinotéka v starobylom mlyne na Hornej 4 v Modre. Zabezpečená je romantika už pri vstupe. Parkovať sa dá, na pešo sme cca 2 minúty od zastávky.
 • 4. Kedy? - Vieme, že pracujete a máte čas len večer, preto máme otvorené každý deň v týždni okrem pondelka od 12:00 do 19:00. Ak ste workoholici, ozvite sa nám individuálne. Zas aj my máme zážitok, ak by sme víno rozlievali o 7:00 ráno.
 • 5.Druhy vín - Naša ponuka pozostáva z 20 druhov vín. Veríme, že si vyberiete to pravé, pre Vás. Ak chcete hostí ohúriť, pridajte k tomu sekt či frizzanté a na tú "Vašu" sa nezabudne.
 • 6. Ste "in", čo ďalej? - Pozdraví Vás skúsená poradkyňa. Dostanete zapisovací hárok, ktorý Vám pomôže rozhodnúť sa vo finále degustácie. A nech je to zábava, skúsiť môžete, ktoré budete chcieť, hoc aj všetky.
 • 7. Čo, ak si nevyberiem? - Spomienky, ktoré Vám na výlet do Modry ostanú, Vás budú stáť 15 €/osoba.
 • 8. Čo, ak si vyberiem? Tak Vám jednoducho prichystáme víno.
 • 9. Odber vína - Chceme, aby Vám víno vydržalo v požadovanej kvalite až do konca, preto je fajn si ho vyzdvihnúť deň pred svadbou a uskladniť v mieste konania hostiny. Ak ho máte možnosť uskladniť v tmavej a chladnej pivnici, vieme Vám ho dať aj skôr.

Prečo áno, prečo víno z Modry na moju svadbu?

Snažíme sa byť zero -waste

0,70 €/kus
Minimalizovanie odpadu je nesmierne dôležité. Načapujeme Vám víno do 5 litrových bandasiek, ktoré viete opätovne využiť.

Vieme, že šetríte každú korunu

1l od 2,20 do 3,50€
Vieme, že šetríte a chcete zo svadobných darov pokryť výdaje na hostinu a nové bývanie. Vďaka nefľašovaniu sa cena vín markantne zníži, kvalita vína je totožná s fľašovaným.

ZLATÝ FOND - NESKORÝ ZBER

high level
Všetky vína sú so značkou zlatý fond. Deklarujeme tým, že vína sú z neskorého zberu (cukornatosť hrozna najmenej 21°NM, vyrobené z hrozna v plnej zrelosti). V sklenenom džbáne jedine kvalitné víno.

Cenník čapovaného vína

BIELE VÍNA od 2,20 €/l do 2,50 €/l (podľa druhu vína)

ČERVENÉ VÍNA od 2,20 €/l do 2,50 €/l (podľa druhu vína)

RUŽOVÉ VÍNA 3,00 €/l

 • Ak Vám víno neostane, budete vedieť, že chutilo.
 • Ak Vám víno ostane, máte potvrdené, že väčšina Vašich kamarátov je už rodičom.

Zavolaj či napíš

Máš ďalšie nezodpovedané otázky?