Víno z našej produkcie môžete degustovať až na 3 miestach:

1. Vínna pivnica - Modra

Modra - Štúrova ulica č. 118

Otvorená je počas Dní otvorených pivníc.
Ochutnávky vín prebiehajú v príjemnej atmosfére dobovej starej vinárne. Dokonalý zážitok Vám prinesie aj záhrada, v ktorej je nasadených cez 15 rôznych odrôd viniča. Spoznajte tieto starobylé viniče, poseďte si u nás, v lete sa príjemne schladíte, v zime sa zas zohrejete.

2. Predajňa - Modra

Modra - Horná ulica č. 4
Renesančný mlyn zo 17. storočia

Priestory nášho starobylého mlyna Vás určite očaria. V prízemí domu sa nachádza predajňa vína, priestory na ochutnávky vína a 2-izbový apartmán. Na poschodí domu je umiestnená galéria, v ktorej sa celoročne konajú výstavy regionálnych umelcov. Nachádza sa tu aj veľká terasa s posedením pod strechou s výhľadom na začiatok mestských hradieb mesta Modry, na mestskú vežu a bránu. Vítame tu klientov, ktorí majú záujem o ochutnávky vín na svadbu či iné oslavy. Predajňa vína je otvorená celoročne, v ponuke je celý sortiment vín značky SODOMA Víno.

2. Predajňa - Dunajská Lužná

Dunajská Lužná - Nové Košariská č.217
Budova služieb pri Slovenskej pošte
(centrum obce Dunajská Lužná)

V jednom z troch predajných priestorov v starom kultúrnom dome v bývalej obci Nové Košariská sa nachádza predajňa nášho vína. Od roku 2013 je prevádzka nepretržite otvorená s ponukou vín značky SODOMA Víno od producentov VINIFERA a Vinohradnícke a poľnohospodárske družstvo v Modre. K dispozícii je ponuka čapovaných kvalitných vín, ako aj fľašovaných vín značky ZLATÝ FOND.